O nas - Sala zabaw dla dzieci Warszawa-Ursynów www.labi.waw.pl

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

Urodziny dziecka? Impreza dla kolegów i koleżanek z klasy, a może po prostu wspólna zabawa? Na Ursynowie właśnie otwarto nowy dziecięcy raj! Dzieciaki wyszaleją się, zabawią i jeszcze się czegoś nauczą. Oczywiście pod opieką animatorów lub rodziców.

Zobaczcie nową salę zabaw LABI przy ul. Polaka 6 (obok pętli autobusowej).


Każda okazja jest dobra, by przyjść z dziećmi do sali zabaw LABI. Na milusińskich czeka moc atrakcji. Uśmiech dziecka gwarantowany!
Kinderbal? Przyjęcie urodzinowe? My zajmiemy się wszystkim! Zorganizujemy wspaniałą imprezę, podczas której dzieci rzucą się w wir radosnej zabawy a rodzice... wreszcie będą mieli czas na rozmowy.


Pyszne ciasteczka, torty i inne wypieki - u nas zawsze świeże, bo pochodzą z własnej cukierni, która jest tuż obok! Gwarancja świeżości, dobrej ceny i... pyszności!

Na urodzinach czy imieninach dziecka w naszej sali zabaw atmosfera sprzyja nie tylko dobrej zabawie, ale i nawiązaniu szczególnej relacji z dzieckiem.
Suchy basen z kolorowymi piłeczkami - osobny dla starszych, osobny dla najmłodszych. Mamy salę zabaw dla dzieci do 3 lat. Będą przeszczęśliwe spotykając tu rybkę Mini-Mini i inne zwierzaki!


Tajemniczy wąż a w nim moc niespodzianek - dla starszych i tych mniejszych! Kto przeciśnie się pierwszy?

Nasz małpi gaj to szalona zabawa ruchowa dla wszystkich dzieciaków! Bezpieczeństwo gwarantowane! 

Tylko u nas do małpiego gaju wstęp mają także... dorośli! Nie ukrywamy, że sami czasem pozbywamy się w nim złych emocji :-)
Dla spragnionych wypoczynku po szalonej i wyczerpującej zabawie mamy wygodne foteliki. Przy kawie i ciachu można porozmawiać o radościach życia, posurfuować w internecie (mamy WIFI) i... rzucić okiem czy dzieci dobrze się bawią!

Kłapouch czeka na Wasze dzieciaki! Chętnie wskoczy do piłkowego basenu, by pobrykać razem z maluchami!

Twórcze i pobudzające wyobraźnię puchowe klocki gigant - dla maluchów, które budują najlepiej na świecie! 
Jedna z naszych sal. Tu odbywają się warsztaty kulinarne i techniczne. Edukacja i zabawa mogą iść w parze!

Wstąp z dzieckiem do leśnej krainy! Tu siedząc na poduchach zrelaksujesz się oglądając filmy edukacyjne, albo po prostu - celebrując święto Twojego dziecka.

Gdy dzieci zajęte są zabawą a mamusie plotkują przy kawie..., co mają robić tatusiowie? Oczywiście! Bilard - to jest to!
To nasza druga sala urodzinowa i warsztatowa. Czekamy na Wasze propozycje tematyczne kolejnych warsztatów. Lepienie ciasta? A może nietypowe zajęcia plastyczne?

W LABI przy Polaka 6 mamy tyle pluszaków, że wystarczy do przytulania dla sporej gromady maluchów!

Nasza sala to nie tylko super zabawa - to także wysoki poziom bezpieczeństwa: dla Ciebie i dla dziecka. Twoje maluchy bawią się radośnie w sali na dole, a Ty popijasz herbatę w naszej kawiarence na górze? Dzięki monitoringowi - widzisz i wiesz wszystko!
Słynne, pyszne ciasta od Cichońskich! Pieczemy je z sercem i pasją od lat. Teraz dostępne w sali zabaw LABI! W super atrakcyjncyh cenach! Będziecie zaskoczeni... 

Nasza kawiarenka serwuje także pyszne napoje gorące i zimne. Dla dzieci specjalna oferta soczków, napojów i słodyczy. Będą smakowały podczas zabawy!

Jesteśmy tuż obok alei Komisji Edukacji Narodowej - przy skrzyżowaniu z Płaskowickiej. To samo centrum Ursynowa - łatwy dojazd autem, jak również autobusem. Mieścimy się obok pętli autobusowej "Natolin Północny".
Źródło | www.haloursynow.pl
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego