Warsztaty - Sala zabaw dla dzieci Warszawa-Ursynów www.labi.waw.pl

Idź do spisu treści

Menu główne:

Warsztaty

1.Warsztaty „Labisiowe Smyki"

Zajęcia ogólnorozwojowe dla Dzieci w wieku 2 – 3 lata.

Zapraszamy na zajęcia dzieci, które przygotowują się do roli przedszkolaka i chciałaby pobawić się w grupie rówieśników, nauczyć się wierszyków i piosenek, wykonać prace plastyczne i na chwilę rozstać się z rodzicami.

Zajęcia trwają 2 godziny zegarowe, w ich trakcie poznawajmy dźwięki, tańczymy, śmiejemy się, rysujemy, wyklejamy, malujemy…. czasami się brudzimy.

Zajęcia oparte są na różnych metodach wczesnej edukacji, prowadzone są w formie wesołej zabawy. Skupiamy się na całym rozwoju Dziecka: jego ruchu, intelekcie, emocjach i aspekcie społecznym.

Prosimy przygotować dla Dziecka strój, który będzie wygodny do zabawy, fartuszek do jedzenia i prac plastycznych, drugie śniadanie.2.Warsztaty  „ SmykoSensoryka „

Zajęcia ogólnorozwojowe dla Dzieci w wieku 1 – 2 lata

Zapraszamy na zajęcia rodziców i opiekunów, którzy wiedzą, że stymulacja rozwoju dziecka jest ważna już w przypadku małych dzieci a także tych, którzy chcą dowiedzieć się jak bawić się z dzieckiem aby pozytywnie wpływać na jego rozwój i dawać mu radość z wzajemnej bliskości.

Zapraszamy dzieci, które lubią poznawać nowe dźwięki, tańczyć, śmiać się, rysować, wyklejać, malować, bawić się z rówieśnikami.

Zajęcia oparte są na różnych metodach wczesnej edukacji, prowadzone są w formie wesołej zabawy. Skupiamy się na całym rozwoju dziecka: jego ruchu, intelekcie, emocjach i aspekcie społecznym. Wykorzystujemy proste formy zabawy, masażyki różnych części ciała, skupiamy się aspekcie poznawczym, podpowiadamy jak udoskonalić umiejętności wychowawcze oraz jak odkrywać i rozwijać zdolności dziecka. Pokazujemy proste zabawy paluszkowe, zabawy ruchowe, muzyczne, językowe.

Na nasze zajęcia warto ubrać się wygodnie, w strój, który może się zabrudzić a nawet zniszczyć. Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, grupy liczą zwykle ok. 8 par (dziecko + opiekun).
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego